O nasModus Company

Początki naszej działalności sięgają 1980 roku, kiedy to na potrzeby przemysłu rozrywkowego rozpoczęliśmy wytwarzanie prostych sterowników i efektów z biegającym światłem. Następnie przyszła kolej na efekty świetlne i bardziej skomplikowane, modułowe sterowniki świateł do montażu na ścianie i w stojakach Rack 19”. Przez szereg lat Modus był dystrybutorem i projektantem efektów świetlnych i instalacji AV do klubów i reklam.

Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń i zrealizowanych projektów Modus opracował programy i urządzenia, które mogą być zarówno stosowane samodzielnie, jak i do realizacji całościowych, łatwo konfigurowalnych, nowoczesnych systemów audio –video – light –laser.

Interakcja, multimedia, oświetlenie efektowe, lasery, projekcje 3D, efekty specjalne to wymogi dzisiejszych nowoczesnych form reklamy, prezentacji, przekazywania bodźców i treści.  Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania znajdą miejsce na wymagającym i szybko zmieniającym się rynku, zapewniając w łatwy i prosty sposób integrację wszelkich efektów świetlnych, akustycznych i interakcyjnych w jeden system, bez względu na jego skalę i złożoność.

Prezes Zarządu
Włodzimierz Duval