Czym się zajmujemy?

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Czym się zajmujemy?Pod marką MODUS kryją się urządzenia bardzo użyteczne do tworzenia interaktywnych instalacji np. w muzeach, parkach rozrywki czy wystawach. W stałej ofercie znajdują się sterowniki i czujniki kompatybilne z protokołami Artnet, sACN, UDP. Są to między innymi zestawy przekaźników, konwertery sygnałów analogowych, odtwarzacz audio, czujniki laserowe o bardzo wąskim kącie działania oraz urządzenia „szyte na miarę” pod konkretny projekt posiadające indywidualne funkcje, specjalny wymiar, obsługiwany protokół itp.

Na naszym koncie jest wiele dedykowanych projektów, warto wspomnieć o kilku z nich:

  • dla Muzeum Trasa Podziemna w Rzeszowie były to konwertery położenia korby które zamieniały jej pozycję na protokół UDP i sterowały animacją na ekranie,
  • dla Parku Rozrywki Rabkoland opracowaliśmy specjalne czujniki laserowe o kącie czułości 2 stopnie, zasięgu do 4m i wybieranym oknie działania,
  • dla wystawy światła, gdzie po kilku dniach i ogromie zwiedzających rozleciały się regulatory RGB opracowaliśmy wieloobrotowe enkodery RGB DMX zamiast potencjometrów.
  • w jednym z muzeów zapomniano o kablach sterujących do 60 żarówek w żyrandolach i tak powstały nasze LED Bulb sterowane bezprzewodowo poprzez sACN lub Artnet.
  • do bardzo popularnych obecnie parków świateł przygotowaliśmy systemy projekcji video i lasery wraz z obudowami odpornymi na warunki zewnętrzne z systemem chłodzenia i wentylacji.

Stworzyliśmy też kilka kompletnych atrakcji interaktywnych, „Gadające Lustro” , „Uśmiechnij Się”, „Kolor To Muzyka”, gra „Foto-Play” zamieniająca układane elementy na film itd..

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.modus.pl gdzie staramy się na bieżąco informować o naszych rozwiązaniach.

Jeżeli czegoś brakuje to prosimy o kontakt, chętnie pomagamy zarówno przy małych jak i trudnych projektach w całym zakresie integracji systemów audio, video, oświetlenia, laserów i efektów specjalnych oraz produkcji dedykowanych systemów sterowania.

Galeria